اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
دوشنبه 29 اسفند 1401 - 20 March 2023
شناسه خبر: 9540
تاریخ خبر: 1401/11/11
ساعت: 21:10
کد خبرنگار: 1050

بازدید دکتر مخبر از کمپ های اسکان اضطراری خوی/ گفتگو و همدردی معاون اول رییس جمهور با زلزله زدگان مستقر در کمپ ها

معاون اول رییس جمهور از برخی اردوگاهها و کمپ‌های اسکان اضطراری زلزله زدگان شهر خوی بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به خانواده های مستقر در این اردوگاهها قرار گرفت.

دکتر محمد مخبر عصر امروز(سه شنبه) در جریان سفر به شهر خوی که به منظور بازدید از بخش های زلزله زده این شهر انجام شد، در سه اردوگاه اسکان اضطراری حضور یافت و ضمن ابراز همدردی، با جمعی از زلزله زدگان مستقر به گفتگو نشست و از دغدغه ها و میزان رضایتمندی آنان از خدمات ارائه شده مطلع شد.

دکتر مخبر همچنین در این سه اردوگاه در جریان مشکلات موجود و برخی کاستی ها قرار گرفت و اظهار امیدواری کرد با بهبود خدمات و افزایش تعداد اردوگاه ها، وضعیت بهتری برای زلزله زدگان فراهم و شرایط مساعدتری برای عبور از سرمای سخت زمستان و کاهش آلام مردم ایجاد شود.

در جریان این بازدید مسئولین استان و گروههای خدمت رسان گزارشی از تعداد افراد اسکان یافته به معاون اول رییس جمهور ارائه کردند که بر اساس این گزارش تا کنون 64 هزار نفر در این کمپ ها اسکان داده شده اند.

r_rsar
اخبار برگزيده