اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
پنج‌شنبه 5 خرداد 1401 - 26 May 2022
شناسه خبر: 8559
تاریخ خبر: 1400/9/17
ساعت: 12:30
پس از بازدید سرزده ماه گذشته و بمناسبت روز دانشجو صورت گرفت؛

دومین بازدید شبانه معاون اول رییس جمهور از کوی دانشگاه تهران

معاون اول رئیس جمهور به مناسبت روز دانشجو و برای دومین بار از‌ مجتمع های خوابگاهی دانشگاه تهران بازدید کرد.

در این بازدید که شب گذشته(سه شنبه شانزدهم آذرماه) صورت گرفت و حدود دو ساعت به طول انجامید، دکتر‌ محمد علی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مدیران و‌معاونان ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، دکتر‌ سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و برخی از مدیران و مسئولان مربوطه دکتر‌ محمد مخبر را همراهی می کردند.

معاون اول رییس‌جمهور در ابتدای  بازدید از کوی دانشگاه تهران بر مزار شهید گمنام آرمیده در کوی حاضر شد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

دکتر مخبر در ادامه حضور در کوی دانشگاه، در جریان روند و گزارش تجهیز و نوسازی بلوک‌های کوی دانشگاه قرار گرفت که حدود یک ماه گذشته همزمان با بازدید میدانی خود از آنها مطلع شده و دستور رفع آن مشکلات را صادر کرده بود.

تجهیز و نصب 20 هزار مترمکعب موکت و پرده در اتاق‌های کوی، بازسازی و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه خواهران، بازسازی زمین چمن مصنوعی خوابگاه پسران، نوسازی سیستم‌های روشنایی محوطه کوی و زمین‌های ورزشی، بازسازی و تعمیر اساسی موتورخانه‌ها و سیستم گرمایشی و تامین اقلام ضروری زندگی خوابگاهی نظیر یخچال و اجاق گاز، از جمله اقدامات انجام‌شده در جهت آماده‌سازی و بهسازی کوی دانشگاه تهران است که توسط بنیاد پانزده خرداد و با تاکید معاون اول رئیس جمهور انجام شده بود.

در بازدید معاون اول رییس‌جمهور، وی با حضور در اتاق‌های تعدادی از ساکنان کوی و تقدیم گل به دانشجویان ، روز دانشجو را گرامی داشت.

در ادامه این بازدید، دکتر مخبر و مسئولان از تجهیزات تازه نصب‌شده و عملیات بهسازی محل زندگی و اماکن ورزشی دانشجویان و همچنین تاسیسات کوی دانشگاه نیز دیدن کردند.

گفتنی است در حین این بازدید میدانی، مسابقه فوتبالی بین تیم منتخب کارمندان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و تیم منتخب دانشجویان کوی در زمین بازسازی شده این مجتمع و در حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

دکتر‌محمد مخبر در پایان با جمعی از دانشجویان حاضر به گفتگو پرداخت و سپس به درخواست یکی از آنان از خوابگاه دانشجویان نابینای کوی دانشگاه تهران نیز بازدید کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

r_rsar
اخبار برگزيده