طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - 21 November 2018
شناسه خبر: ۸۸۵
تاریخ خبر: ۰۵/ ۰۱/ ۱۳۹۴
ساعت: ۰۸:۱۰
دکتر جهانگیری با امام جمعه کرمان دیدار کرد؛

معاون اول رییس جمهور: مردم باید به مصرف کالای داخلی تشویق شوند

معاون اول رییس جمهور در سفری غیررسمی به کرمان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار کرد.

دکتر اسحاق جهانگیری در این سفر که عصر یکشنبه، دوم فروردین ماه انجام شد، پس از حضور در منزل آیت الله سید یحیی جعفری امام جمعه کرمان، با ایشان در خصوص مسائل مختلف گفتگو کرد.
معاون اول رییس جمهور در این دیدار با اشاره به نام گذاری سال 94 از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" بر لزوم تحقق منویات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.
دکتر جهانگیری با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر حمایت از تولیدات داخلی و این که مردم کالای داخل کشور را مصرف کنند اظهار داشت: باید تلاش کنیم مردم نسبت به استفاده و مصرف کالای تولید داخلی تشویق شوند.
وی اظهار امیدواری کرد در سایه بهار فاطمی و برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سال 94 برای ملت بزرگ ایران سالی سرشار از موفقیت و برکت باشد.
معاون اول رییس جمهور همچنین درگذشت نوه امام جمعه کرمان و همسر ایشان را که چندی پیش بر اثر سانحه رانندگی اتفاق افتاد، تسلیت گفت و برای آنان طلب مغفرت کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان هم در این دیدار گفت: من از همه دولت ها حمایت کرده ام و از دولت جناب آقای روحانی نیز که در زمینه های مختلف گام های بلندی بر می دارد حمایت و برای موفقیت این دولت در حل مشکلات دعا می کنم.
آیت الله سید یحیی جعفری با اشاره به نام گذاری سال 94 به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی رهبر فرزانه انقلاب افزود: امیدواریم جلوه ای دیگر از همدلی و همزبانی را در سال جاری شاهد باشیم.
وی اظهار داشت: با توجه به این که در سال جاری انتخابات را در پیش داریم، نام گذاری خردمندانه و مدبرانه امسال از سوی مقام معظم رهبری می تواند بستر مناسبی را برای وفاق و همدلی گروه های مختلف در جامعه فراهم سازد.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh