طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

شَهْرُ رَمَضانَ الَّذي أُنْزِلَ فيهِ الْقُرْآنُ هُديً لِلنَّاسِ وَ بَيِّناتٍ مِنَ الْهُدي‏ وَ الْفُرْقانِ

      
جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 23 April 2021
شناسه خبر: ۸۱۸۵
تاریخ خبر: ۱۴/ ۰۱/ ۱۴۰۰
ساعت: ۱۸:۲۵

دکتر جهانگیری با تولیت آستان قدس رضوی دیدار کرد/ قدردانی معاون اول رییس جمهور از همکاری آستان قدس رضوی با دولت

معاون اول رییس جمهور ظهر شنبه و پس از زیارت مرقد مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کرد.

دکتر جهانگیری با تولیت آستان قدس رضوی دیدار کرد/ قدردانی معاون اول رییس جمهور از همکاری آستان قدس رضوی با دولت

دکتر جهانگیری در این دیدار با اشاره به جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران، تاکید کرد: تلاش های شبانه روزی دولت و مقاومت و بردباری بزرگوارانه مردم باعث شد كه سیاست فشار حداکثری آمریکا به شکست بیانجامد.
وی با تاکید بر اینکه برنامه و هدف اصلی دشمنان ملت ایران فروپاشی اقتصاد کشور، نظام جمهوری اسلامی ایران و حتی ایران بود، تصریح کرد: دولت در این جنگ اقتصادی تمام تلاش خود را به کار بست تا کالاهای اساسی در کشور به وفور تامین شود و کمبود کالاها در کشور احساس نشود.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به تلاش ها و اقدامات دولت در مبارزه با شیوع بیماری کرونا در کشور و نقش مهم مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید برای کمک به کنترل بیماری کرونا و بسته شدن اماکن مذهبی و مساجد و حرم هاي مطهر در کشور، افزود: بدون کمک و راهنمايي هاي رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید، مبارزه با ویروس کرونا امکان پذیر نبود.
دکتر جهانگیری با بیان اینکه حجت الاسلام و المسلمین مروی از شخصیت های برجسته، خوش فکر و هوشمند هستند از همکاری های رو به رشد آستان قدس رضوی با دولت قدردانی کرد.
حجت الاسلام و المسلمین مروی نیز در این دیدار با قدردانی و تجلیل از تلاش های دولت برای تامین کالاهای اساسي در کشور، افزود: بايد از تلاش های دولت براي تامين کالاهای اساسی در کشور قدرداني كرد كه موجب شد كالاهاي ضروري مردم وجود داشته باشد و قحطی در کشور بوجود نیامد چون تجربه تاريخي نشان دهنده اين است كه در زمان جنگ جهانی دوم که ایران حتي به طور مستقیم درگیر این جنگ نبود اما در کشور قحطي بوجود آمد.
توليت آستان قدس رضوي(ع) در عين حال تاكيد كرد كه نوسانات قيمت كالاها و تورم باعث بروز مشكلات زيادي براي مردم شده است كه دولت بايد براي حل اين مشكل تمام توان خود را بكار بگيرد.
وی با تاکید بر نقش ممتاز مقام معظم رهبری و مراجع تقلید برای کنترل شیوع بیماری کرونا در کشور كه حتي باعث شد كه اماكن مذهبي از جمله حرم مطهر حضرت علي بن موسي الرضا(ع) نيز كه در طول تاريخ سابقه نداشته است، تعطيل شد، به برخي از اقدامات آستان قدس رضوي در کنترل بیماری کرونا اشاره كرد.
حجت الاسلام و المسلمين مروی ادامه داد: دکتر جهانگیری را برادر دو شهید و مدیری فهیم، لایق و اجرایی است که در جهت حل مشکلات کشور تلاش های مفید و موثری در دولت انجام داده است.
وي ابراز اميدواري كرد كه همكاري هاي آستان قدس رضوي و دولت در زمينه حل مشكلات كشور بيش از پيش افزايش يابد.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh