طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

شَهْرُ رَمَضانَ الَّذي أُنْزِلَ فيهِ الْقُرْآنُ هُديً لِلنَّاسِ وَ بَيِّناتٍ مِنَ الْهُدي‏ وَ الْفُرْقانِ

      
جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 23 April 2021
شناسه خبر: ۸۰۲۰
تاریخ خبر: ۲۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹
ساعت: ۲۱:۱۰
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد:

آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی امروز میثاق و تعهد یکایک ما است/ انقلاب اسلامی از آنِ همه ایرانیان اعم از زنان و مردان، نسل‌ها و گروه‌های اجتماعی، اقوام و مذاهب است

معاون اول رییس جمهور در پیامی ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی سه خواست تاریخی ملت ایران در آن روز بود که اکنون به میثاق و تعهد یکایک ما در حکومت و جامعه مدنی تبدیل شده است.

متن پیام دکتر اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

٢٢ بهمن؛ چهلمين و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي مبارك باد. انقلابي كه به نام خدا آغاز شد و با مشاركت موثر همه گروه ها و طبقات اجتماعي و معماري مردم سالارانه امام خميني(ره) به پيروزي رسيد. آزادي، استقلال و جمهوري اسلامي سه خواست تاريخي ملت ايران در آن روز بود كه اكنون به ميثاق و تعهد يكايك ما در حكومت و جامعه مدني تبديل شده است. انقلاب آن روز نتيجه آگاهي و جان فشاني همه بود و امروز هم بدون تبعيض از آنِ همه ايرانيان اعم از زنان و مردان، نسل ها و گروه هاي اجتماعي، اقوام و مذاهب است. حفظ و بالندگي اين ميراث ملي و ديني در پاسداشت و پيگيري عملي آرمان هاي انقلاب يعني آزادي، استقلال، جمهوريت، عدالت و پيشرفت همه جانبه است.

 

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh