طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 19 September 2020
شناسه خبر: ۷۳۵۳
تاریخ خبر: ۲۱/ ۱۱/ ۱۳۹۸
ساعت: ۲۰:۴۰

معاون اول رییس جمهور وارد زاهدان شد/ سیستان و بلوچستان می‌تواند به یکی از کانون‌های توسعه کشور تبدیل شود

معاون اول رییس جمهور به منظور شرکت و سخنرانی در مراسم ۲۲ بهمن، دقایقی پیش وارد زاهدان شد و از سوی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران استان مورد استقبال قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور وارد زاهدان شد/ سیستان و بلوچستان می‌تواند به یکی از کانون‌های توسعه کشور تبدیل شوددکتر اسحاق جهانگیری همچنین در بدو ورود به فرودگاه زاهدان در گفتگو با خبرنگاران، با ابراز خرسندی از حضور در استان سیستان و بلوچستان برای شرکت مراسم سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: در این سفر توفیقی حاصل شده است تا در کنار مردم عزیز و قهرمان استان سیستان و بلوچستان در مراسم ۲۲ بهمن شرکت کنم.
معاون اول رییس جمهور استان سیستان و بلوچستان را استانی پراهمیت، موثر و راهبردی برای کشور توصیف و خاطرنشان کرد: این استان از ظرفیت های فراوانی برای توسعه برخوردار است که هم مرز بودن با دو کشور مهم همسایه و برخورداری از مرز طولانی آبی با دریای عمان و آبهای آزاد از جمله این ظرفیت هاست.
دکتر جهانگیری ادامه داد: همه این ظرفیت ها در کنار مردم تحصیلکرده، فعال و فرهیخته این بستر را فراهم کرده است که استان سیستان و بلوچستان به یکی از کانون های توسعه کشور تبدیل شود.
وی همچنین با اشاره خسارات وارده ناشی از سیل اخیر در دی ماه، افزود: این سیل به بخش هایی از استان خساراتی را وارد کرد و پس از آن مسئولین مختلف و نهادهای مختلف برای جبران خسارات در استان حضور پیدا کردند.
امیدوارم در این سفر فرصتی فراهم شود تا از طریق گفتگو با مردم و مسئولین استان، گامی در جهت رفع چالش ها و مسائل استان برداریم و تصمیمات خوبی اتخاذ شود.

 

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh