طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکَ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً فَادْخُلِى فِى عِبَادِى وَادْخُلِى جَنَّتِى‏

      
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - 19 January 2020
شناسه خبر: ۷۲۹۹
تاریخ خبر: ۲۱/ ۱۰/ ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۴۲
دکتر جهانگیری تاکید کرد:

ساقط شدن هواپیمای اوکراینی در اثر خطای انسانی پدافند هوایی فاجعه‌ای سنگین و ملی است/ باید زمینه‌ها و عوامل بروز این خطای زیان بار را با جدیت و شفافیت پیگیری کرد/ خود را شریک داغ سنگین خانواده‌های سوگوار و عموم ملت می‌دانم

معاون اول رییس جمهور حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در اثر خطای انسانی پدافند هوایی را فاجعه‌ای سنگین و ملی دانست و افزود: باید پیگیر جدی و شفاف زمینه‌ها و عوامل بروز این خطای زیان بار بود و با همدردی و ژرف اندیشی دامنه‌ها و پیامد‌های آن را تحمل پذیر کرد.

دکتر اسحاق جهانگیری در جدیدترین پیام توئیتری خود در خصوص حادثه ساقط شدن هواپیمای اوکراینی، گفت: خود را شریک داغ سنگین همه خانواده های سوگوار و عموم ملت می دانم.
متن پیام توئیتری معاون اول رییس جمهور به رح زیر است:
حادثه ساقط شدن هواپیمای اوکراینی در اثر خطای انسانی پدافند هوایی فاجعه ای سنگین و ملی است. باید خود را جای تک تک بازماندگان این فاجعه، شهروندان ایرانی و مسئولان بگذاریم تا به عمق و ابعاد آن، از قربانی شدن جوانان نخبه تا لطمه دیدن اعتماد اجتماعی و مسائل فنی و نظامی حساس باشیم.
همچنان باید پیگیر جدی و شفاف زمینه ها و عوامل بروز این خطای زیان بار بود و با همدردی و ژرف اندیشی دامنه ها و پیامدهای آن را تحمل پذیر کرد. خود را شریک داغ سنگین همه خانواده های سوگوار و عموم ملت می دانم.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh