طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ      
سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - 22 October 2019
شناسه خبر: ۶۷۳۵
تاریخ خبر: ۰۸/ ۰۱/ ۱۳۹۸
ساعت: ۱۲:۵۸

پیام تسلیت دکتر جهانگیری در پی واژگونی قایق امدادرسانی در استان گلستان/ معاون اول رییس جمهور: فقدان امدادگران ایثارگر خسارتی بزرگ برای جامعه ماست/ ملت قدرشناس ایران هیچگاه یاد این امدادگران را فراموش نمی‌کند

معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی حادثه واژگونی قایق امدادرسانی در شهرستان گمیشان استان گلستان و جان‌باختن و مجروحیت جمعی از امدادگران را تسلیت گفت.

متن پیام دکتر اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحيم
حادثه ناگوار واژگوني قايق امدادرساني در شهرستان گميشان استان گلستان كه به جان باختن شهادت گونه شش نفر از امدادگران فداكار و مجروحيت جمعي ديگر انجاميد، موجب تأثر و تألم فراوان گرديد.
يقيناً فقدان انسان هاي خيرخواه و ايثارگري كه داوطلبانه براي كمك به همشهريان سيل زده خود از جان عزيزشان گذشتند براي مردم و جامعه ما خسارتي بزرگ به حساب مي آيد و ملت قدرشناس ايران هيچگاه ياد و خاطره اين عزيزان را فراموش نخواهد كرد.
اين ضايعه غم انگيز را به عموم مردم ايران و مردم شريف و نجيب استان گلستان به ويژه مردم متدين شهرستان گميشان و خانواده هاي بزرگوار و داغديده آنها صميمانه تسليت مي گويم و از خداوند متعال براي جانباختگان رضوان و رحمت واسعه و همجواري با انبياء و اولياء الهي و براي مجروحان شفا و سلامتي عاجل و براي بستگان عزادار صبر و اجر مسألت دارم.
اسحاق جهانگيري
معاون اول رئيس جمهور

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh