طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - 22 February 2019
شناسه خبر: ۵۹۴۸
تاریخ خبر: ۲۲/ ۱۱/ ۱۳۹۶
ساعت: ۱۱:۲۶
معاون اول رییس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد؛

دکتر جهانگیری تاکید کرد: مردم ایران پایبند و دلبسته نظام ، انقلاب و آرمان های امام (ره)هستند/ مسئولان در رفع مشکلات باید بیشتر تلاش کنند

معاون اول رييس جمهور در راهپيمايي 22 بهمن شركت كرد و با ميليونها ايراني كه عاشقانه دل در گرو كشور و انقلاب اسلامي دارند همراه شد.

دکتر جهانگیری تاکید کرد: مردم ایران پایبند و دلبسته نظام ، انقلاب و آرمان های امام (ره)هستند/ مسئولان در رفع مشکلات باید بیشتر تلاش کننددكتر اسحاق جهانگيري پيش از ظهر امروز (يكشنبه) همزمان با سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي،‌ از تقاطع خيابان هاي توحید تا یادگار امام (ره) به جمع كثير راهپيمايان تهراني ملحق شد و در اين مراسم با اهميت و ملي شركت كرد.
وي همچنين در حاشيه اين مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مردم ایران مردمی زمان شناس هستند و شرایط فعلی کشور و انقلاب را در سطوح منطقه ای و بین المللی درک می کنند، گفت: مهمترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که این مردم به نظام، انقلاب و آرمان هایی که امام (ره) برای انقلاب ترسیم کردند دلبسته و پایبند هستند و از آن دفاع می کنند.
وی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی عظیم برای استمرار حرکت نظام و انقلاب بسیار مهم و کارساز است و نشان می دهد که مسئولان نیز باید با تلاش بیشتر برای رفع مشکلات مردم حرکت کنند.
معاون اول رییس جمهور در پاسخ به این سوال که پیام حضور مردم به رییس جمهور آمریکا و دشمنان ایران چیست؟ اظهار داشت: این مردم نشان دادند که پای نظام و آرمان هایشان ایستاده اند و رییس جمهور آمریکا و دیگر قدرتهای دنیا باید بدانند با ملتی بزرگ و انقلابی سروکار دارند که به شدت از انقلاب و نظامشان دفاع و حفاظت می کنند.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh