طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - 19 January 2019
شناسه خبر: ۵۲۴۲
تاریخ خبر: ۲۶/ ۰۱/ ۱۳۹۶
ساعت: ۰۹:۳۳
در تماس تلفني با استانداران آذربايجان غربي و شرقي؛

دكتر جهانگيري بر لزوم بسيج امكانات براي كمك به سيل زدگان تاكيد كرد

معاون اول رييس جمهور در تماس هاي تلفني جداگانه با استانداران آذربايجان غربي و شرقي، در جريان آخرين وضعيت خسارات وارده ناشي از جاري شدن سيل در اين دو استان قرار گرفت.
دكتر اسحاق جهانگيري در اين تماس هاي تلفني بر ضرورت بسيج همه امكانات براي امداد رساني به سيل زدگان، رسيدگي فوري به وضع آسيب ديدگان و يافتن مفقودين تاكيد كرد.
معاون اول رييس جمهور با تاكيد بر اينكه ستاد مديريت بحران استان و نيروهاي امدادي بايد تمام تلاش خود را براي ساماندهي اين وضعيت و كمك به آسيب ديدگان حادثه سيل بكار گيرند، خواستار آماده باش كامل نيروهاي امدادي استان براي تامين امنيت مردم شد و بر لزوم رسيدگي فوري به وضعيت سيل زدگان و جبران خسارات وارده به هموطنانمان در اين دو استان تاكيد كرد.
استانداران آذربايجان غربي و شرقي نيز گزارشي از اقدامات صورت گرفته براي كمك به آسيب ديدگان و جستجوي مفقودين ارائه كردند و از آماده باش كامل نيروهاي امدادي براي ساماندهي اين وضعيت خبر دادند.
گفتني است در اثر بارش شديد و كم سابقه باران در استانهاي آذربايجان شرقي و غربي كه در پانزده سال گذشته بي سابقه بوده است، آب رودخانه ها طغيان كرده و خسارات زيادي را براي مردم اين دو استان به بار آورد.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh