طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 14 December 2017
کد خبر: ۴۲۶۰
تاریخ خبر: ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۵
ساعت: ۱۴:۴۳
درجلسه شورای عالی آب صورت گرفت:
جلسه شورای عالی آب ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با تاکید بر ضرورت اجرای مصوبه 9 بندی دهمین جلسه شورا در خصوص حوضه آبریز زاینده رود، از وزیر نیرو و استانداران اصفهان و چهارمحال و بختیاری خواست این مصوبه را با جدیت اجرا کنند.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه این مصوبه بهترین گزینه برای مدیریت حوضه آبریز زاینده رود است، خاطرنشان کرد: همه صاحبنظران و مسئولین مرتبط و نیز شورای هماهنگی مدیریت حوضه آبریز زاینده رود نسبت به این مصوبه اتفاق نظر دارند و لازم است که اجرای آن با دقت و جدیت دنبال شود.

دکتر جهانگیری مسئله محدودیت منابع آب را یکی از مشکلات جدی کشور برشمرد و افزود: باید برای مدیریت منابع آب و حل مشکلات این بخش، با تدبیر و همفکری به دنبال راهکار و چاره اندیشی باشیم.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به محدودیت منابع آب در استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: مردم این دو استان مردمانی بزرگ و بافرهنگ هستند و به دولت در مسیر مدیریت منابع آب کمک خواهند کرد.

در این جلسه که وزرای نیرو و جهاد کشاورزی، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، استانداران اصفهان و چهارمحال و بختیاری و رییس سازمان هواشناسی کشور نیز حضور داشتند، گزارشی از روند اجرای مصوبات دهمین جلسه شورای عالی آب در خصوص حوضه آبریز زاینده رود ارائه شد و مشکلات پیش روی اجرای این مصوبات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد مسئولین استانهای اصفهان و چهار محال و بختیاری با هماهنگی وزیر نیرو مصوبات دهمین جلسه شورای عالی آب را اجرایی کنند.

در این نشست همچنین وزیر نیرو و رییس سازمان هواشناسی کشور گزارشی از آخرین وضعیت بارندگی کشور و نیز پیش بینی دمای هوا در استان های مختلف ارائه کردند.
انتهای پیام /*
گالری تصاویر
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh