طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 14 November 2018
شناسه خبر: ۲۵۳
تاریخ خبر: ۲۸/ ۰۱/ ۱۳۹۳
ساعت: ۱۴:۱۵
معاون اول رئيس جمهور تأکيد کرد:

استقبال دولت از نقش‌آفريني تشکل‌هاي مردم نهاد

معاون اول رئيس جمهور ضمن استقبال از تحرک و نقش آفريني تشکل هاي مردم نهاد، خواستار بهره مندي بدنه دولت از توان فکري و تجربيات مديران پيشين شد.
دکتر اسحاق جهانگيري صبح امروز (پنج‌شنبه) در ملاقات با تعدادي از استانداران سابق، مديران باتجربه را از سرمايه هاي فکري کشور توصيف کرد که نيروهاي باتجربه و کارآزموده آن مي‌توانند پشتوانه فکري مناسبي براي دولت يازدهم باشند.
معاون اول رئيس جمهور به مشکلات متعدد دولت در حوزه‌هاي سياسي و اقتصادي در آغاز کار اشاره کرد و افزود: در ماه‌هاي گذشته گامهاي قابل قبولي در اين حوزه‌ها برداشته شده و تلاش مي‌کنيم تا شرايط زندگي مردم بهبود پيدا کند؛ ضمن اينکه دولت تدبير و اميد، خود را از نظرات و پيشنهادات مديران گذشته محروم نمي‌کند.
وي در خاتمه ضمن تشريح دستاوردهاي سياست خارجي دولت گفت: موضوعات مرتبط با سياست داخلي هم براي دولت مهم بوده و ان‌شاءالله در سال 1393 شاهد اتفاقات خوبي در حوزه احزاب خواهيم بود.
در اين ملاقات برخي از استانداران سابق نيز نکاتي در خصوص مشکلات بخش توليد، طرح‌هاي عمراني نيمه تمام در استان‌ها، مسائل مربوط به طرح هدفمندسازي يارانه‌ها و لزوم شکل‌گيري تشکل‌ها، احزاب و نهادهاي مردم نهاد بيان کرده و بر ضرورت حمايت دولت از بخش خصوصي تأکيد کردند.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh